Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” demeına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım konusunda sergilediği performanstan sonra internetin sadece bilim aktarımı yürekin değil, aynı zamanda sefa yürekin de kullanılabileceği de düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir suni ad kullanarak (nickname) dostça edip eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem de çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç tanılamamadığınız değme biriyle strüktürlabildiği kabil başkaca tanılamadığınız kişilerle de özel programlar yahut web siteleri marifetiyle strüktürlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri tanılamadığınız yahut tanılamamadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve dostça ika üzere kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri ekseriyetle programlama dilleri kullanılarak yahut amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Bazı chat sitelerine giriş davranmak yürekin sadece nickname (suni ad) yazmak kifayetli olurken bazılarındaysa sohbete mirlamadan önce behemehâl üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları beyninde pop olan Mynet ve ZurnaNet kabil siteler chat sitelerine mirlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla izlence ara tarafünü kullanarak sadece yazılı, yazılı ve hayallü, sesli ve hayallü kabil tercihe demetlı olarak dostça etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye derece kullanılmış en pop olanı gücük süre önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger adlı usa vurma mesajlaşma nominalmıdır. Bir diğer pop chat izlence olan ve internetin söylence nominalmlarından ikrar edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://4mevsimlastik.name.tr/ https://sirnakwebtasarimseo.name.tr/ https://kahvekonsepti.name.tr/ https://eklentiler.name.tr/ https://pazarlama.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma