Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye insanış, cihan üzerinde mukannen alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çıdem bir Bilgi âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak sade başına öne çıdem en önemli miktarda ilaç kucakerik patentinin doğru sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu önemli adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çalışmak istediği düzı mübalağa etmek isteyen Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na gereğince insanın bilgelik acıarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çalışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapay zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle yetinmek istemeyen mirarı manaında ülkesini sürekli temsil fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı buluş belgesi mirvuruları ile de meşhurdur. 143 adet mirvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedili gelişen vakalarda hızlı sonuç alınmasını sağlayan testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Bilgi Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında artık sahici bir mütehassıs olmasıyla bile kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda önemli bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında dünya edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer sürülen flavonol glikozit esaslı yetişmek üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun izinını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 tane de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el beyninde en çok buluş belgesi mirvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Bilgi âdemı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çalışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı yapısı sebebiyle güzel medarımaişetlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü akıbetlar elde etse da asla çalışmalarından vazgeçmemiş sürekli olarak kendisini Bilgi dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile yetişmek üzere terapi yönünde geliştirdiği daşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine önemli bir sayeı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sert bilinmese de bazı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek satmak icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz sarplü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız bilindik şeylerin üzerinde çalışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çalışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çalışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de başarılı olmuştur. Tek kötü (taraf tesir) özelliği bulunmayan bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tüm çalışmalarına tam odak çalışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biriyi şirketin iştirak ve kurucu kadrosunda dünya almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin şerik Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve mevduat kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Başkan Muinsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Dümen Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve geliştirdiği onlarca daşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak medarımaişetler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta tarafıkların geçmesi kucakin mukannen bir saatı beklesek da kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de kucakerisinden amelî bir halde terapi edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Başkaca eşeysel medarımaişetlev bozukluğunu da terapi eylemek kucakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış felakete karşı mukavemetli ve sarplü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi mirvurularının 2000 adetine yaklaşanın doğru sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı medarımaişetleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çalışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan uzak zaruri mekân istirahatlarine maruz artan cihan toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Mevzuyla ilişkin görüşünü beyan fail Spektral Holding Dümen Kurulu Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu devir ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle ferdî bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce gerek ilaç, gerek mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilişkin sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına yapılabilecek en rast katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine sağlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde mevrut adı olarak öne çıkmaktadır. Bilgi âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine önemli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzer çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da önemli gelişmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde dünya düz vesair bilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok önemli bir miktarda farmasötik daabat patentinin doğru sahibi olması ve mirvurusunu ilk yaratıcı erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın temel fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzında çalışmalarını sürekli ferahleterek sürekli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biriyi öğün Türkiye Senenin Bilgi âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil vatan dışında şu demek oluyor ki küresel anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların huzurlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile bile güzel medarımaişetlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çalışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı medarımaişete yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kabil bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kabil kavramlar biriyi farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzer faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye mirladı.

Ülkemizde çalışma gösteren ve bu alanda çalışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Başkanı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katılmış fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda dünya düz bir değerli sahası ile bile mirlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değmedarımaişetikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını sağlamanın yolunun çakılı fehamet yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Başkan Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Zümre’a yayımcı eroin ruhsatları ile sağlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Zümre eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal alt yapısı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı sağlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilişkin de bilgelik veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni üleş modülü(staking) projemize sonsuzî teminat olarak medarımaişettiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro mesabesinde bir fen teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.kez ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası yetişmek üzere dü sınai hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan kırlı açıklamada konseptlerine dünya maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye önemli katılmış fehamet sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı vacip olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise natürel malzeme yapısındaki berhavaluklar sebebiyle koca derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan koca oranlarda izolasyon sağlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik genişlik planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine şayan rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada dünya düz ayrıntılara gereğince hatta, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://4mevsimlastik.name.tr/ https://sirnakwebtasarimseo.name.tr/ https://kahvekonsepti.name.tr/ https://eklentiler.name.tr/ https://pazarlama.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın alma