Astrolojide Doğru Bilinen Yanlışlar

Astroloji, yıldızların, gezegenlerin ve gayrı feza cisimlerinin insanoğlu üzerindeki etkilerini inceleyici bir feza bilgi dalıdır. Bu bilgi dalına mensup kişilere ise Astrolog denir. Astroloji, binlerce senedir insanoğluın yaşamlarına semt veren bir aralıkç olmuştur ve hala popülerliğini korumaktadır.

Astrolojik çhileışmalarında, çeşitli feza cisimlerinin insanoğluın yabanlık özelliklerine, zevklerine, tercihlerine ve ayrıca gelecekteki hayatlarına tesirleri incelenir. Bunlar alelumum Burç Yorumları adı şeşnda strüktürlır.

  • Astrologlar, tevellüt tarihleri, tevellüt saatleri ve tevellüt bölgeleri gibi kişisel bilgileri kullanarak, insanoğluın burçlarını hesaplar.
  • Burçların özellikleri ve insanoğlu üzerindeki tesirleri incelenir ve bu bilgiler, tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılır.
  • Astrologlar, danışanlarına hayatlarında esaslı adımları atmaları yürekin tavsiyelerde bulunur ve hız gösterirler.

Astrolojinin önemli terimleri beyninde, gezegenlerin hareketlerini tamlayan astrolojik evler, burçların farklı özelliklerini temsil eden ritüel burçları ve tevellüt haritalarının yorumlanmasında kullanılan zodyak vaziyet hileır.

Terimler Anlamları
Astrolojik Evler Doğum hariktalrında farklı alanları temsil eden evlerdir.
Ayın Burçları Ayın sene içinde ne burçta bulunduğunu gösteren burçlardır.
Zodyak 12 burçfecir oluşan çecik şeklinde bir feza haritasıdır.

Astrologların Görevleri Nelerdir?

Astroloji, tarihin derinliklerinden bugüne denli insanoğluın hayatlarına semt veren bir disiplindir. Zaman birlikte insanoğlu, insanoğluın burç yorumlarına, gezegenlerin hareketlerine, astrolojik danışmanlık hizmetlerine şanlı bağ göstermektedirler. Bununla baş başa astrolojinin uygulanması ve yararlanmaı konusunda mukannen görevler bulunmaktadır.

Astrologlar, bu görevleri alegori getiren kişilerdir. Astrologların görevleri, alelumum tevellüt haritası yorumlamak, yabanlık analizi yapıp etmek, aşk ve takanak astrolojisi, kariyer astrolojisi, mali astroloji, dirlik astrolojisi gibi konulara danışmanlık yapmaktır.

  • Kariyer astrolojisi, kişilerin meslekındaki en önemli konulardan biridir. İnsanlar, kariyer ve iş hayatlarında ne meslekte ne denli sükselı olacakları konusunda astrolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
  • Doğum haritası yorumlamak, astrologların en çizgi görevlerinden biridir. Kişinin tevellüt evveliyatına, saatine ve alegori gereğince hazırlanan tevellüt haritası, kişinin potansiyellerini ve yaşamını etkileyecek faktörleri ortaya koyar.

Astrologlar, yapmış oldukları değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri ile insanlara rehberlik etmektedirler. Fakat astrolojinin mutlaka bir gelecek tahmini aracı olarak kullanılmaması gerektiği de unutulmamalıdır. Ulaş Utku Bozdoğan gibi sükselı astrologlar, astrolojinin sadece bir rehberlik aracı olduğunun değerliı özellikle çizmektedirler.

Astrolojide Kullanılan Terimler Nelerdir?

Astroloji üzerine elan bir araba malumat sahibi edinmek istiyorsanız, birkötü terimle karşılaşmanız muhtemeldir. Bir astrolog olarak, Ulaş Utku Bozdoğan, sizin yürekin Astroloji Terminolojisi’ni esrarkeşfetti. Bu terimler, burç yorumları ve tevellüt haritası yorumlamalarının gerçekleştirilmesi yürekin kullanılır.

  1. Burç: Astrolojide, burçlar gökyüzündeki güneş hareketlerinin ışıldayan star grupları olarak görülür. Burçlar, bir tevellüt evveliyatına gereğince belirlenir ve birkötü kişiye gereğince yabanlık ve gelecekteki olaylar üzerine malumat verebilir.

  2. Arslan ıtır: çoğunlukla 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri beyninde doğanlar yürekin kullanılan bir burçtur. Yaratıcı, cöerkek ve özgüvenli yabanlık özellikleri ile ilişkilendirilir.

  3. Ay ıtır: Doğum haritasında Ay’ın olduğu burçtur. Ay ıtır, bir kişinin hissî yönden ne hissettiğine, hassasiyetine ve nefes aldığı gibi yaşamma şekline en paha.

Burç yorumlaması üzerine çok bir araba malumat sahibi edinmek yürekin, astroloji terminolojisine aşina edinmek önemlidir.

ıstılah Medlulı
Doğum haritası Bir kişinin tevellüt simultane gökyüzünde olan gezegen konumlarının bir haritasıdır.
Yükselen burç Doğum simultane yükselen burçtur. Kişinin kendini ifade ika şekli, enerjisi ve dış dünyayla ilişkisi üzerine malumat verir.
Natal harita Doğum anındaki gezegen konumlarını gösteren haritadır. Kişinin meslekındaki olaylar ve yabanlık özellikleri ile ilgili ipuçları verir.
Gezegen transitleri Bir gezegenin gökyüzünde faaliyet ederken bir diğer gezegen yahut burçla kesişmesidir. Bu, kişinin meslekındaki etkilere en edebilir.
Retrolar Bir gezegenin semtünün tersine gitmesidir. Bu, gezegenin etkilerinde değemekimlere en edebilir.

Astroloji terimlerini anlamak biraz çaba gerektirse de, esaslı bir şekilde kullanıldığında, yabanlık analizi, gelecek tahmini ve elan sağlam çok mevzu üzerine malumat tevdi konusunda bayağı değerlidir.

Kaynak:
Ulaş Utku Bozdoğan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://4mevsimlastik.name.tr/ https://sirnakwebtasarimseo.name.tr/ https://kahvekonsepti.name.tr/ https://eklentiler.name.tr/ https://pazarlama.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
Puro Satın Al
puff bar satın al
takipçi satın al